- Startpagina
- Oppo Telefoons
- Smartphone Reno7 A
Belangrijkste kenmerken
-
6.4" AMOLED 1080 x 2400 px
Beeldverhouding: 20:9 -
159.70 x 73.40 x 7.60 mm 175.00 g
-
48 Mpx Voorkant: 16 Mpx
-
Li-Ion 4500 mAh
-
6 GB
-
128 GB
-
Qualcomm Snapdragon 695 SM6375
-
II. kwartaal 2022
(3 jaren 11 maanden geleden) -
592.11 C2T Verhouding batterijcapaciteit tot dikte
-
84.40% Scherm-tot-behuizing verhouding
| Merk |
Oppo OppoSmartphones |
|---|---|
| Model | Reno7 A |
| Andere namen van deze telefoon | Reno 7 A, CPH2353, OPG04, A201OP |
| Introductiedatum |
II. kwartaal 2022 (3 jaren 11 maanden geleden) |
| Vormgeving | Touchscreen |
| Waterdichtheid en stof-weerstand | IP68 |
| Afmetingen | 159.70 x 73.40 x 7.60 mm |
| Gewicht |
175.00 g
Buy case |
| Kleur |
Verkrijgbaar in 2 varianten:
|
| Scherm |
Kleurrijk / AMOLED 16,7 miljoenen kleuren, 90 Hz 1080 x 2400 px (6.40") 411 ppi ∼84.4% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm |
|
| Max. gesprekstijd |
|
| Max. standbytijd |
|
| Maximale afspeeltijd |
Audio: 39 h Video: 20 h |
| Standaard batterij |
Li-Ion 4500 mAh
Buy powerbank |
| Snel opladen van de batterij | USB Power Delivery 2.0 |
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen |
128 GB
Buy memory card |
| RAM-geheugen | 6 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 11 |
| Interface | ColorOS 12 |
| Processor |
Qualcomm Snapdragon 695 SM6375
CPU-klok: 2.20 GHz Aantal cores: 8 GPU: Adreno 619 @840 MHz |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE, 5G
lees verder
|
| GSM standaard | 850 900 1800 1900 |
| UMTS standaard (3G) | 850 900 1700 2100 |
| LTE-standaard |
FDD LTE: 2100, 1800, 1700, 900, 850, 700 TDD LTE: 3500, 2600, 2500, 2300 |
| 5G-standaard |
FDD 5G: 1800, 700 TDD 5G: 3700, 3500, 2500 |
| CDMA standaard |
|
| TD-SCDMA-standaard |
|
| Touchscreen |
|
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM, nanoSIM |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM | nanoSIM, microSD |
AANVULLENDE INFORMATIE
-
Sorry, additional information is available only in English.
LPDDR4x, UFS 2.2. 18W charging.
FOTO'S VAN DEZE TELEFOON
-
Er zijn nog geen foto's toegevoegd. Klik hier om een foto toe te voegen.
CAMERA'S - TERUG
Eerste camera
-
CameratypeStandaard lens
-
Matrix48 Mpx
-
Digitale vergroting
-
Flitser
LED
-
Videoresolutie1920x1080
-
VideoformatenH.264, MPEG4 - 30 fps
-
ExtraAF, EIS, f/1.7
Tweede camera
-
CameratypeGroothoeklens
-
Matrix8 Mpx
-
Digitale vergroting
-
Gezichtsveld120 °
-
Flitser
LED
-
ExtraFF, f/2.2
Derde camera
-
CameratypeMacro lens
-
Matrix2 Mpx
-
Digitale vergroting
-
Flitser
LED
-
Extraf/2.4
CAMERA'S - VOORKANT
Eerste camera
-
CameratypeStaande lens
-
Matrix16 Mpx
-
Digitale vergroting
-
Flitser
-
Videoresolutie1920x1080
-
VideoformatenH.264, MPEG4 - 30 fps
-
ExtraFF, f/2.4
SENSORS
-
Accelerometer
-
Nabijheid
-
Licht sensor
-
Magnetometer
-
Gyroscoop
-
Barometer
-
Altimeter
-
Gravity sensor
-
Hall-effect sensor
-
Iris scanner
-
Vingerafdrukscanner
-
Thermometer
-
Hygrometer
-
Pulsometr
-
Pulsoksymetr
-
Czujnik ciśnienia krwi
GEGEVENS TRANSMISSIE
-
HSDPA42.20 Mbit/s
-
HSUPA5.76 Mbit/s
-
HSPA
-
HSPA+
-
LTE DL800.00 Mbit/s
-
LTE UP210.00 Mbit/s
-
GPRS
-
EDGE
-
Bluetooth
v5.1
-
Perfil A2DP
-
WiFi
v802.11 a/b/g/n/ac
lees verder -
WiFi frequenties2,4 GHz; 5 GHz
-
WiFi-snelheidtot 6,9 Gbit/s
-
Wifi-bereik binnenshuistot 70 m
-
Wifi-bereik buitenshuistot 140 m
-
WiFi-hotspot
-
Wi-Fi-generatiesWiFi 4, WiFi 5
-
WiFi Direct
-
WiFi Display
-
DLNA
-
Infrarood
-
USB
-
GPS module
-
A-GPS bediening
-
Ondersteuning van GLONASS
-
Beidou
-
Galileo
-
Ondersteuning voor QZSS
-
NFC
COMMUNICATIE EN BERICHTEN
-
Call waiting
-
Video conferentie verbinding
-
Redirect
-
Push To Talk
-
Instant Messenger
-
SMS
-
SMS geheugen
-
MMS
-
Predictive text
T9
-
E-mailclient
-
E-mail protocolenPOP3, IMAP4, SMTP
-
QWERTY toetsenbord
-
RSS reader
MULTIMEDIA
-
Radio
-
MP3 bediening
-
Stereo speakers
-
Audio Jack
-
HD Voice
-
GeluidsformatenAAC, AAC+, AMR, MID, WAV, eAAC+
-
Video beltonen
-
Java
ART
-
Videoverbinding
-
DVB-H televisie
-
TV aansluiting
PIM EN EXTRA FUNCTIES
-
Klok
-
Stopwatch
-
Alarm
-
Calculator
-
Valuta Converter
-
Organizer
-
Agenda
-
Vliegtuigstand
-
Data en fax
-
Voice picking
-
Speaker
-
Memorecorder
-
Trilalarm
POPULARITEITSGRAFIEK
Populariteit van de telefoon: diagram
Oppo Reno7 A
Oppo Reno7 A
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,