Oukitel WP66
| Merk |
Oukitel OukitelSmartphones |
|---|---|
| Model | WP66 |
| Introductiedatum |
II. kwartaal 2026 (1 maand geleden) |
| Vormgeving | Touchscreen |
| Waterdichtheid en stof-weerstand | IP68, IP69K |
| Militaire standaard | MIL-STD-810H |
| Afmetingen | 172.20 x 81.00 x 15.80 mm |
| Gewicht |
365.00 g
Buy case |
| Kleur |
Verkrijgbaar in 2 varianten:
|
| Scherm |
Kleurrijk / IPS TFT 16,7 kleuren, 120 Hz 1080 x 2408 px (6.60") 400 ppi ∼75.2% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm | Corning Gorilla Glass 5 |
| Extra scherm |
Kleurrijk / IPS TFT 240 x 284 px (1.81") |
| Secundaire bescherming scherm |
|
| Max. gesprekstijd | 4G: 3900 min. (65.0 h) |
| Max. standbytijd |
|
| Maximale afspeeltijd | Video: 20 h |
| Standaard batterij |
Li-Po 11000 mAh
Buy powerbank |
| Snel opladen van de batterij |
|
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen |
512 GB
Buy memory card |
| RAM-geheugen | 12 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 16 |
| Processor |
MediaTek Dimensity 7025 MT6855V/AZA
CPU-klok: 2.50 GHz Aantal cores: 8 GPU: IMG BXM-8-256 |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE, 5G
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM, nanoSIM |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM | nanoSIM, microSD |
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,