Punkt MP01
| Merk |
Punkt Punkttelefoons |
|---|---|
| Model | MP01 |
| Introductiedatum |
II. kwartaal 2016 (10 jaren geleden) |
| Vormgeving | Bar-telefoon |
| Waterdichtheid en stof-weerstand | IP52 |
| Afmetingen | 116.50 x 53.00 x 14.50 mm |
| Gewicht |
88.00 g
Buy case |
| Kleur |
|
| Scherm |
Mono / TFT 320 x 240 px (2.00") 200 ppi ∼20.1% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm | Corning Gorilla Glass 3 |
| Max. gesprekstijd | 2G: 290 min. (4.8 h) |
| Max. standbytijd | 2G: 500 h (20.8 dagen) |
| Standaard batterij |
Li-Ion 1000 mAh
Buy powerbank |
| Snel opladen van de batterij |
|
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen | 16 GB |
| End-user-geheugen | Geen gegevens |
| RAM-geheugen | 2 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Normen |
GSM
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| SAR | 0,603 W/kg |
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | microSIM |
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,