Realme C100x
| Merk |
Realme RealmeSmartphones |
|---|---|
| Model | C100x |
| Introductiedatum |
II. kwartaal 2026 (deze maand) |
| Vormgeving | Touchscreen |
| Waterdichtheid en stof-weerstand | IP64 |
| Militaire standaard | MIL-STD-810H |
| Afmetingen | 166.48 x 78.23 x 8.63 mm |
| Gewicht |
219.00 g
Buy case |
| Kleur |
|
| Scherm |
Kleurrijk / IPS TFT 16,7 miljoenen kleuren, 120 Hz, Touch-samplingfrequentie 240 Hz 720 x 1570 px (6.80") 254 ppi maximale helderheid 900 nitów [cd/m²], 83% NTSC ∼86.8% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm | ArmorShell |
| Max. gesprekstijd |
|
| Max. standbytijd |
|
| Standaard batterij |
Li-Po 8000 mAh
Buy powerbank |
| Nominale batterijcapaciteit | 7780 mAh |
| Snel opladen van de batterij |
|
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen |
128 GB, 256 GB
Buy memory card |
| RAM-geheugen | 6 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 16 |
| Interface | realme UI 5.0 |
| Processor |
Unisoc Tiger T615 UMS9230E T7250
CPU-klok: 1.80 GHz Aantal cores: 8 GPU: ARM Mali-G57 MP1 @850 MHz |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM, nanoSIM |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM |
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,