Samsung Galaxy M21
| Merk |
Samsung SamsungSmartphones |
|---|---|
| Model | Galaxy M21 |
| Andere namen van deze telefoon | SM-M215F/DS, SM-M215F/DSN |
| Introductiedatum | I. kwartaal 2020 |
| Vormgeving | Touchscreen |
| Afmetingen | 159.00 x 75.10 x 8.90 mm |
| Gewicht |
188.00 g
Buy case |
| Kleur |
Verkrijgbaar in 2 varianten:
|
| Scherm |
Kleurrijk / Super AMOLED 16,7 miljoenen kleuren 1080 x 2340 px (6.40") 403 ppi ∼84.2% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm |
|
| Max. gesprekstijd | 4G: 2940 min. (49.0 h) |
| Max. standbytijd |
|
| Maximale afspeeltijd |
Audio: 131 h Video: 29 h |
| Maximale surfen op het internet tijd |
WiFi: 22 h 4G: 22 h |
| Standaard batterij |
Li-Ion 6000 mAh
Buy powerbank |
| Snel opladen van de batterij | Fast Charging |
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen |
64 GB
Buy memory card |
| RAM-geheugen | 4 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 10 |
| Interface | One UI |
| Processor |
Samsung Exynos 9611
CPU-klok: 2.30 GHz Aantal cores: 8 GPU: ARM Mali-G72 MP3 |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| SAR | 1,13 W/kg |
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM, nanoSIM |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM |
|
| EAN |
Verkrijgbaar in 4 varianten:
|
| MPN |
Verkrijgbaar in 2 varianten:
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,