Xiaomi 17 Max
| Merk |
Xiaomi XiaomiSmartphones |
|---|---|
| Model | 17 Max |
| Andere namen van deze telefoon | 2605EPN8EC |
| Introductiedatum |
II. kwartaal 2026 (deze maand) |
| Vormgeving | Touchscreen |
| Waterdichtheid en stof-weerstand | IP66, IP68, IP69 |
| Afmetingen | 162.90 x 77.60 x 8.20 mm |
| Gewicht |
225.00 g
Buy case |
| Kleur |
|
| Scherm |
Kleurrijk / AMOLED, 120 Hz, Touch-samplingfrequentie 300 Hz 1200 x 2608 px (6.90") 416 ppi maximale helderheid 3500 nitów [cd/m²], 100% DCI-P3 ∼92.3% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm |
|
| Max. gesprekstijd |
|
| Max. standbytijd |
|
| Standaard batterij |
Si-Car 8000 mAh
Buy powerbank |
| Nominale batterijcapaciteit | 7830 mAh |
| Snel opladen van de batterij |
|
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen | 256 GB, 512 GB |
| RAM-geheugen | 12 GB, 16 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Interface | HyperOS 3 |
| Processor |
Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 SM8850-AC
CPU-klok: 4.60 GHz Aantal cores: 8 GPU: Qualcomm Adreno |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE, 5G
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM, nanoSIM |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM |
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,