Samsung SCH-I220 Code
| Vormgeving | Bar-telefoon |
| Afmetingen | 117.00 x 58.00 x 14.00 mm |
| Gewicht | 102.00 g |
| Schermgrootte | 2.40" |
| Scherm | Kleurrijk / TFT 64k kleuren 240 x 320 px (2.40") 167 ppi |
| Bescherming scherm | |
| Extra scherm | |
| Secundaire bescherming scherm | |
| Max. gesprekstijd | 2G: 360 min. (6.0 h) |
| Max. standbytijd | 2G: 300 uur (12.5 dagen) |
| Standaard batterij | Li-Ion 1440 mAhBuy powerbank |
| Snel opladen van de batterij | |
| Draadloos opladen van de batterij | |
| Intern geheugen | 94 MB |
| Geheugen kaarten | microSD, microSDHC tot 32 GBBuy memory card |
| Besturingssysteem | MS Windows Mobile 6.1 |
| Touchscreen | |
| SAR | 1,12 W/kg |
| Dual SIM | |
| Introductiedatum | IV. kwartaal 2009 |
| Andere namen van deze telefoon | - |
| GSM standaard | |
| UMTS standaard (3G) | |
| LTE-standaard | |
| CDMA standaard | 850 1900 CDMA2000 1xEV-DO |
| TD-SCDMA-standaard | |
| UMA standaard |
