Honor Learning Machine
| Brand |
Honor HonorPhones |
|---|---|
| Model name | Learning Machine |
| Other names | ELE2-W19 |
| Announced | 1Q 2026 |
| Type | A tablet |
| Dimensions | 267.30 x 167.40 x 6.77 mm |
| Weight |
475.00 g
Buy case |
| Colour |
|
| Display |
Color / IPS TFT 1,07 billions colors, 120 Hz 1200 x 2000 px (11.50") 203 ppi max. luminance 400 nitów [cd/m²], 100% sRGB ∼84.1% screen-to-body ratio |
| Display protection |
|
| Stand-by (max.) |
|
| Standard battery |
Li-Po 8300 mAh
Buy powerbank |
| Battery rated capacity | 8200 mAh |
| Quick battery charging |
|
| Charger included in the package |
|
| Wireless battery charging |
|
| Internal memory |
256 GB
Buy memory card |
| RAM memory | 8 GB |
| Memory cards |
|
| Operating system | Android 15 |
| Interface | MagicOS 9.0 |
| Processor |
Qualcomm Snapdragon 685 SM6225-AD
Processor clock: 2.80 GHz Number of cores: 8 GPU: Adreno |
| Touchscreen |
|
A D V E R T I S E M E N T
We do our best to present the proper and current information on this page. However, in case of finding any error in the data above please