Huawei Mate XT Ultimate Design
| Merk |
Huawei HuaweiSmartphones |
|---|---|
| Model | Mate XT Ultimate Design |
| Andere namen van deze telefoon | GRL-LX9, GRL-AL10, Mate XT 非凡大师 |
| Introductiedatum |
III. kwartaal 2024 (1 jaar 8 maanden geleden) |
| Vormgeving | Flexibel vouwbaar |
| Afmetingen | 156.70 x 73.50 x 12.80 mm |
| Gewicht |
298.00 g
Buy case |
| Kleur |
Verkrijgbaar in 2 varianten:
|
| Scherm |
Kleurrijk / LTPO OLED 1,07 miljarden kleuren, Touch-samplingfrequentie 240 Hz 1008 x 2232 px (6.40") 383 ppi, 100% DCI-P3 ∼86.1% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm |
|
| Extra scherm |
Kleurrijk / LTPO OLED 1,07G kleuren 3184 x 2232 px (10.20") |
| Secundaire bescherming scherm |
|
| Max. gesprekstijd |
|
| Max. standbytijd |
|
| Standaard batterij |
Li-Po 5600 mAh
Buy powerbank |
| Nominale batterijcapaciteit | 5500 mAh |
| Snel opladen van de batterij | SuperCharge tot 66 W |
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen |
Verkrijgbaar in 3 varianten:
|
| RAM-geheugen | 16 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | HarmonyOS 4.2 |
| Processor |
HiSilicon Kirin 9010
CPU-klok: 2.30 GHz Aantal cores: 12 GPU: Maleoon |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE, 5G
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM, nanoSIM |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM |
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,