iQOO 15T
|
Onofficiële apparaatspecificatie. Gegevens kunnen worden gewijzigd. |
|
| Merk |
iQOO iQOOSmartphones |
|---|---|
| Model | 15T |
| Andere namen van deze telefoon | V2564A |
| Introductiedatum |
II. kwartaal 2026 (deze maand) |
| Vormgeving | Touchscreen |
| Waterdichtheid en stof-weerstand | IP68, IP69 |
| Afmetingen | 163.37 x 76.71 x 8.25 mm |
| Gewicht |
216.00 g
Buy case |
| Kleur |
|
| Scherm |
Kleurrijk / AMOLED 1,07 miljarden kleuren (6.82") |
| Bescherming scherm |
|
| Max. gesprekstijd |
|
| Max. standbytijd |
|
| Standaard batterij |
Si-Car 8000 mAh
Buy powerbank |
| Snel opladen van de batterij |
|
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen | 256 GB, 512 GB |
| RAM-geheugen | 12 GB, 16 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 16 |
| Processor |
MediaTek Dimensity 9500 MT6993
CPU-klok: 4.21 GHz Aantal cores: 8 GPU: ARM Mali-G1 Ultra MC12 |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE, 5G
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM, nanoSIM |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM |
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,