Oppo Reno15 Pro Mini
| Merk |
Oppo OppoSmartphones |
|---|---|
| Model | Reno15 Pro Mini |
| Andere namen van deze telefoon | CPH2813, Reno 15 Pro Mini 5G, Reno15 Pro 5G |
| Introductiedatum |
I. kwartaal 2026 (4 maanden geleden) |
| Vormgeving | Touchscreen |
| Waterdichtheid en stof-weerstand | IP66, IP68, IP69 |
| Afmetingen | 151.20 x 72.40 x 8.00 mm |
| Gewicht |
187.00 g
Buy case |
| Kleur |
Verkrijgbaar in 2 varianten:
|
| Scherm |
Kleurrijk / AMOLED 1,07 miljarden kleuren, 120 Hz, Touch-samplingfrequentie 240 Hz 1216 x 2640 px (6.32") 460 ppi maximale helderheid 1800 nitów [cd/m²], 100% DCI-P3 ∼89.5% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm | Corning Gorilla Glass 7i |
| Max. gesprekstijd |
|
| Max. standbytijd |
|
| Standaard batterij |
Si-Car 6200 mAh
Buy powerbank |
| Nominale batterijcapaciteit | 6035 mAh |
| Snel opladen van de batterij |
|
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen |
Verkrijgbaar in 2 varianten:
|
| RAM-geheugen | 12 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 16 |
| Interface | ColorOS 16 |
| Processor |
MediaTek Dimensity 8450
CPU-klok: 3.25 GHz Aantal cores: 8 GPU: ARM Mali-G720 MC7 |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE, 5G
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| SAR | 1,184 W/kg |
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM, nanoSIM |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM |
|
| EAN |
Verkrijgbaar in 2 varianten:
|
| MPN |
Verkrijgbaar in 2 varianten:
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,