Grundig E660
| Vormgeving | Klepje |
| Afmetingen | 87.00 x 44.00 x 20.00 mm |
| Gewicht | 75.00 g |
| Schermgrootte | 1.80" |
| Scherm | Kleurrijk / TFT 64k kleuren 128 x 160 px (1.80") 114 ppi |
| Bescherming scherm | |
| Extra scherm | Kleurrijk / TFT 64k kleuren 96 x 64 px |
| Secundaire bescherming scherm | |
| Max. gesprekstijd | 2G: 150 min. (2.5 h) |
| Max. standbytijd | 2G: 250 uur (10.4 dagen) |
| Standaard batterij | Li-Ion 700 mAhBuy powerbank |
| Snel opladen van de batterij | |
| Draadloos opladen van de batterij | |
| Intern geheugen | 8 MB |
| Geheugen kaarten | microSD |
| Touchscreen | |
| Dual SIM | |
| Introductiedatum | I. kwartaal 2006 |
| Andere namen van deze telefoon | - |
| GSM standaard | 850 900 1800 1900 |
| UMTS standaard (3G) | |
| LTE-standaard | |
| CDMA standaard | |
| TD-SCDMA-standaard | |
| UMA standaard |
