Lenovo Phab 2 Plus
| Vormgeving | Touchscreen |
| Afmetingen | 173.89 x 88.30 x 9.60 mm |
| Gewicht | 218.00 g |
| Schermgrootte | 6.40" |
| Scherm | Kleurrijk / IPS TFT 16M kleuren 1920 x 1080 px (6.40") 344 ppi |
| Bescherming scherm | |
| Extra scherm | |
| Secundaire bescherming scherm | |
| Max. gesprekstijd | 2G: 1380 min. (23.0 h) |
| Max. standbytijd | 3G: 408 uur (17.0 dagen) |
| Standaard batterij | Li-Ion 4050 mAhBuy powerbank |
| Snel opladen van de batterij | |
| Draadloos opladen van de batterij | |
| Intern geheugen | 32 GB |
| RAM-geheugen | 3 GB |
| Geheugen kaarten | microSD, microSDHC, microSDXC tot 128 GBBuy memory card |
| Besturingssysteem | Android 6.0 Marshmallow |
| Processor | MediaTek MT8783 |
| CPU-klok | 1300 MHz |
| GPU | ARM Mali-T720 MP3 |
| Touchscreen | |
| Dual SIM | |
| SIM-kaarten standaard | DualSIM(microSIM, nanoSIM) |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM | microSIM, microSD |
| Introductiedatum | III. kwartaal 2016 |
| Andere namen van deze telefoon | Phab2 Plus; PB2-670M; PB2-670Y |
| GSM standaard | 850 900 1800 1900 |
| UMTS standaard (3G) | 850 900 1900 2100 |
| LTE-standaard | FDD LTE: 2600, 2100, 1900, 1800, 900, 850, 800 TDD LTE: 2600, 2500, 2300 |
| CDMA standaard | |
| TD-SCDMA-standaard | 1900 2000 |
| UMA standaard |
