Sonim XP3plus
| Vormgeving | Klepje |
| Waterdichtheid en stof-weerstand | IP68 |
| Afmetingen | 116.00 x 60.00 x 28.00 mm |
| Gewicht | 220.00 g |
| Schermgrootte | 2.80" |
| Scherm | Kleurrijk / TFT 256k kleuren 240 x 320 px (2.80") 143 ppi |
| Bescherming scherm | |
| Extra scherm | Kleurrijk / IPS TFT 240 x 240 px (1.30") |
| Secundaire bescherming scherm | |
| Max. gesprekstijd | 4G: 900 min. (15.0 h) |
| Max. standbytijd | 4G: 440 uur (18.3 dagen) |
| Standaard batterij | Li-Ion 2300 mAhBuy powerbank |
| Snel opladen van de batterij | |
| Draadloos opladen van de batterij | |
| Intern geheugen | 16 GB |
| End-user-geheugen | 10 GB |
| RAM-geheugen | 2 GB |
| Geheugen kaarten | microSD, microSDHC, microSDXC tot 256 GBBuy memory card |
| Processor | Qualcomm Snapdragon 662 SM6115 |
| CPU-klok | 2000 MHz |
| GPU | Adreno 610 |
| Touchscreen | |
| Dual SIM | |
| Andere namen van deze telefoon | - |
| GSM standaard | 850 900 1800 1900 |
| UMTS standaard (3G) | 850 900 1700 1900 2100 |
| LTE-standaard | FDD LTE: 2600, 2300, 2100, 1900, 1800, 1700, 900, 850, 700, 600 TDD LTE: 2500, 2300, 1900 |
| 5G-standaard | |
| CDMA standaard | |
| TD-SCDMA-standaard | |
| UMA standaard |
