Lenovo K80
| Merk |
Lenovo LenovoSmartphones |
|---|---|
| Model | K80 |
| Andere namen van deze telefoon | K80M |
| Introductiedatum |
II. kwartaal 2015 (11 jaren 1 maand geleden) |
| Vormgeving | Touchscreen |
| Afmetingen | 150.00 x 77.40 x 8.50 mm |
| Gewicht |
146.00 g
Buy case |
| Kleur |
|
| Scherm |
Kleurrijk / IPS TFT 16,7 miljoenen kleuren 1080 x 1920 px (5.50") 401 ppi ∼71.8% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm |
|
| Max. gesprekstijd |
|
| Max. standbytijd | 3G: 520 h (21.7 dagen) |
| Standaard batterij |
Li-Po 4000 mAh
Buy powerbank |
| Snel opladen van de batterij |
|
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen | 32 GB, 64 GB |
| End-user-geheugen | Geen gegevens |
| RAM-geheugen | 2 GB, 4 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 5.0 Lollipop |
| Processor |
Intel Atom Z3560
CPU-klok: 1.80 GHz Aantal cores: 4 GPU: PowerVR G6430 @533 MHz |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE, TD-SCDMA
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| SAR | 0,392 W/kg |
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | microSIM |
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,