Oppo Reno11 5G
| Merk |
Oppo OppoSmartphones |
|---|---|
| Model | Reno11 5G |
| Andere namen van deze telefoon | CPH2599 |
| Voorgaand | Oppo Reno10 |
| Opvolger | Oppo Reno12 CPH2625 |
| Introductiedatum |
I. kwartaal 2024 (2 jaren 4 maanden geleden) |
| Vormgeving | Touchscreen |
| Waterdichtheid en stof-weerstand | IPX4 |
| Afmetingen | 162.40 x 74.30 x 7.99 mm |
| Gewicht |
182.00 g
Buy case |
| Kleur |
Verkrijgbaar in 2 varianten:
|
| Scherm |
Kleurrijk / OLED 1,07 miljarden kleuren, 120 Hz, Touch-samplingfrequentie 240 Hz 1080 x 2412 px (6.70") 394 ppi maximale helderheid 800 nitów [cd/m²], 100% sRGB, 100% DCI-P3 ∼89.5% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm | Asahi Dragontrail DT-Star2 |
| Max. gesprekstijd |
|
| Max. standbytijd |
|
| Standaard batterij |
Li-Po 5000 mAh
Buy powerbank |
| Nominale batterijcapaciteit | 4870 mAh |
| Snel opladen van de batterij | SuperVOOC tot 67 W |
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen |
256 GB
Buy memory card |
| RAM-geheugen | 8 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 14 |
| Interface | ColorOS 14 |
| Processor |
MediaTek Dimensity 7050 MT6877TT
CPU-klok: 2.60 GHz Aantal cores: 8 GPU: ARM Mali-G68 MC4 |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE, 5G
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM, nanoSIM |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM |
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,