Coolpad Daguan C60
| Merk |
Coolpad CoolpadSmartphones |
|---|---|
| Model | Daguan C60 |
| Andere namen van deze telefoon | 酷派大观 C60, CP3AT5, Grand View C60 |
| Introductiedatum |
II. kwartaal 2024 (2 jaren 1 maand geleden) |
| Vormgeving | Touchscreen |
| Afmetingen | 167.20 x 77.00 x 8.50 mm |
| Gewicht |
193.00 g
Buy case |
| Kleur |
Verkrijgbaar in 2 varianten:
|
| Scherm |
Kleurrijk / IPS TFT 16,7 miljoenen kleuren 720 x 1600 px (6.75") 260 ppi ∼85.4% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm |
|
| Max. gesprekstijd |
|
| Max. standbytijd |
|
| Standaard batterij |
Li-Ion 5000 mAh
Buy powerbank |
| Snel opladen van de batterij |
|
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen | 128 GB |
| End-user-geheugen | 119 GB |
| RAM-geheugen | 6 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 13 |
| Processor |
Unisoc Tanggula T760 UMS9620 T8100
CPU-klok: 2.20 GHz Aantal cores: 8 GPU: ARM Mali-G57 MC4 @780 MHz |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE, 5G
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM, nanoSIM |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM |
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,