Honor Magic6 RSR
| Merk |
Honor HonorSmartphones |
|---|---|
| Model | Magic6 RSR |
| Andere namen van deze telefoon | BVL-AN20 |
| Introductiedatum |
I. kwartaal 2024 (2 jaren 2 maanden geleden) |
| Vormgeving | Touchscreen |
| Waterdichtheid en stof-weerstand | IP68 |
| Afmetingen | 162.50 x 75.80 x 8.90 mm |
| Gewicht |
237.00 g
Buy case |
| Kleur |
Verkrijgbaar in 2 varianten:
|
| Scherm |
Kleurrijk / LTPO AMOLED 1,07 miljarden kleuren 1280 x 2800 px (6.80") 453 ppi maximale helderheid 5000 nitów [cd/m²], 100% DCI-P3 ∼91.6% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm |
|
| Max. gesprekstijd |
|
| Max. standbytijd |
|
| Standaard batterij |
Li-Po 5600 mAh
Buy powerbank |
| Nominale batterijcapaciteit | 5500 mAh |
| Snel opladen van de batterij | SuperCharge tot 80 W |
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen | 1000 GB |
| RAM-geheugen | 24 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 14 |
| Interface | Magic UI 8.0 |
| Processor |
Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 SM8650
CPU-klok: 3.30 GHz Aantal cores: 8 GPU: Adreno 750 |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE, 5G, CDMA
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM, nanoSIM |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM |
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,