Honor Play 60m
| Merk |
Honor HonorSmartphones |
|---|---|
| Model | Play 60m |
| Andere namen van deze telefoon | NIC-AN00, 荣耀畅玩60m |
| Opvolger | Honor Play 70m Plus |
| Introductiedatum |
I. kwartaal 2025 (1 jaar 2 maanden geleden) |
| Vormgeving | Touchscreen |
| Waterdichtheid en stof-weerstand | IP64 |
| Afmetingen | 163.95 x 75.60 x 8.39 mm |
| Gewicht |
197.00 g
Buy case |
| Kleur |
Verkrijgbaar in 3 varianten:
|
| Scherm |
Kleurrijk / IPS TFT 16,7 miljoenen kleuren, 120 Hz 720 x 1604 px (6.61") 266 ppi maximale helderheid 1010 nitów [cd/m²], 85% NTSC ∼85.0% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm |
|
| Max. gesprekstijd |
|
| Max. standbytijd |
|
| Standaard batterij |
Li-Po 6000 mAh
Buy powerbank |
| Nominale batterijcapaciteit | 5900 mAh |
| Snel opladen van de batterij |
|
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen |
Verkrijgbaar in 2 varianten:
|
| RAM-geheugen |
Verkrijgbaar in 3 varianten:
|
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 15 |
| Interface | MagicOS 9.0 |
| Processor |
MediaTek Dimensity 6300 MT6835T
CPU-klok: 2.40 GHz Aantal cores: 8 GPU: ARM Mali-G57 MC2 |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE, 5G
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM, nanoSIM |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM |
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,