Oppo A1s 5G
| Merk |
Oppo OppoSmartphones |
|---|---|
| Model | A1s 5G |
| Andere namen van deze telefoon | PJB110 |
| Introductiedatum |
II. kwartaal 2024 (2 jaren 1 maand geleden) |
| Vormgeving | Touchscreen |
| Waterdichtheid en stof-weerstand | IP54 |
| Afmetingen | 165.60 x 76.00 x 8.04 mm |
| Gewicht |
193.00 g
Buy case |
| Kleur |
Verkrijgbaar in 3 varianten:
|
| Scherm |
Kleurrijk / LTPS TFT 16,7 miljoenen kleuren, 90 Hz, Touch-samplingfrequentie 180 Hz 1080 x 2400 px (6.72") 392 ppi maximale helderheid 680 nitów [cd/m²], 100% sRGB, 100% DCI-P3 ∼86.6% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm |
|
| Max. gesprekstijd |
|
| Max. standbytijd |
|
| Standaard batterij |
Li-Po 5000 mAh
Buy powerbank |
| Nominale batterijcapaciteit | 4880 mAh |
| Snel opladen van de batterij | SuperVOOC tot 33 W |
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen |
Verkrijgbaar in 2 varianten:
|
| End-user-geheugen | Geen gegevens |
| RAM-geheugen | 12 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 13 |
| Interface | ColorOS |
| Processor |
MediaTek Dimensity 6020 MT6833
CPU-klok: 2.20 GHz Aantal cores: 8 GPU: ARM Mali-G57 MC2 |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE, 5G
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM, nanoSIM |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM |
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,