Pantech Vega Secret UP
| Merk |
Pantech PantechSmartphones |
|---|---|
| Model | Vega Secret UP |
| Andere namen van deze telefoon | IM-A900S, IM-A900K, IM-A900L |
| Introductiedatum |
IV. kwartaal 2013 (12 jaren 5 maanden geleden) |
| Vormgeving | Touchscreen |
| Afmetingen | 151.40 x 76.40 x 9.50 mm |
| Gewicht |
174.90 g
Buy case |
| Kleur |
|
| Scherm |
Kleurrijk / IPS TFT 16,7 miljoenen kleuren 1080 x 1920 px (5.60") 373 ppi ∼74.7% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm |
|
| Max. gesprekstijd | 2G: 1104 min. (18.4 h) |
| Max. standbytijd | 3G: 533 h (22.2 dagen) |
| Standaard batterij |
Li-Ion 3150 mAh
Buy powerbank |
| Snel opladen van de batterij |
|
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen |
16 GB
Buy memory card |
| End-user-geheugen | Geen gegevens |
| RAM-geheugen | 2 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 4.2.2 Jelly Bean |
| Processor |
Qualcomm Snapdragon 800
CPU-klok: 2.30 GHz Aantal cores: 4 GPU: Adreno 330 |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE, CDMA
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| Dual SIM |
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,