Samsung Galaxy M32 India
| Merk |
Samsung SamsungSmartphones |
|---|---|
| Model | Galaxy M32 India |
| Andere namen van deze telefoon | SM-M325F/DS, SM-M325FV/DS |
| Introductiedatum |
II. kwartaal 2020 (5 jaren 11 maanden geleden) |
| Vormgeving | Touchscreen |
| Afmetingen | 159.30 x 74.00 x 9.30 mm |
| Gewicht |
196.00 g
Buy case |
| Kleur |
|
| Scherm |
Kleurrijk / Super AMOLED 16,7 miljoenen kleuren, 90 Hz 1080 x 2400 px (6.40") 411 ppi ∼83.9% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm |
|
| Max. gesprekstijd | 4G: 2400 min. (40.0 h) |
| Max. standbytijd |
|
| Maximale afspeeltijd |
Audio: 130 h Video: 25 h |
| Maximale surfen op het internet tijd | 4G: 24 h |
| Standaard batterij |
Li-Ion 6000 mAh
Buy powerbank |
| Snel opladen van de batterij | Fast Charging |
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen |
64 GB, 128 GB
Buy memory card |
| End-user-geheugen | 45.5 GB |
| RAM-geheugen | 4 GB, 6 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 11 |
| Interface | One UI 3.1 |
| Processor |
MediaTek Helio G80 MT6769T
CPU-klok: 2.00 GHz Aantal cores: 8 GPU: ARM Mali-G52 MC2 |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM, nanoSIM |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM |
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,