Samsung Galaxy S8+
| Merk |
Samsung SamsungSmartphones |
|---|---|
| Model | Galaxy S8+ |
| Andere namen van deze telefoon | Galaxy S8 Plus, SM-G955F |
| Introductiedatum |
II. kwartaal 2017 (9 jaren 1 maand geleden) |
| Vormgeving | Touchscreen |
| Waterdichtheid en stof-weerstand | IP68 |
| Afmetingen | 159.50 x 73.40 x 8.10 mm |
| Gewicht |
173.00 g
Buy case |
| Kleur |
Verkrijgbaar in 6 varianten:
|
| Scherm |
Kleurrijk / Super AMOLED 16,7 miljoenen kleuren 1440 x 2960 px (6.20") 531 ppi ∼83.3% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm | Corning Gorilla Glass 5 |
| Max. gesprekstijd | 3G: 1440 min. (24.0 h) |
| Max. standbytijd |
|
| Maximale afspeeltijd |
Audio: 78 h Video: 18 h |
| Maximale surfen op het internet tijd |
WiFi: 15 h 3G: 13 h 4G: 15 h |
| Standaard batterij |
Li-Ion 3500 mAh
Buy powerbank |
| Snel opladen van de batterij |
|
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij | PMA & Qi |
| Intern geheugen |
64 GB
Buy memory card |
| End-user-geheugen | 40 GB |
| RAM-geheugen | 4 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 7.0 Nougat |
| Interface | Samsung Experience |
| Processor |
Samsung Exynos 8895
CPU-klok: 2.30 GHz Aantal cores: 8 GPU: ARM Mali-G71 @550 MHz |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| SAR | 1,0 W/kg |
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM |
| EAN |
Verkrijgbaar in 4 varianten:
|
| MPN |
Verkrijgbaar in 3 varianten:
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,