Samsung Omnia M
| Merk |
Samsung SamsungSmartphones |
|---|---|
| Model | Omnia M |
| Andere namen van deze telefoon | GT-S7530 |
| Introductiedatum |
|
| Vormgeving | Touchscreen |
| Afmetingen | 121.60 x 64.10 x 10.50 mm |
| Gewicht |
119.00 g
Buy case |
| Kleur |
|
| Scherm |
Kleurrijk / Super AMOLED 16,7 miljoenen kleuren 480 x 800 px (4.00") 233 ppi ∼58.4% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm |
|
| Max. gesprekstijd |
2G: 760 min. (12.7 h) 3G: 470 min. (7.8 h) |
| Max. standbytijd |
2G: 530 h (22.1 dagen) 3G: 420 h (17.5 dagen) |
| Standaard batterij |
Li-Ion 1500 mAh
Buy powerbank |
| Snel opladen van de batterij |
|
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen | 8 GB |
| End-user-geheugen | Geen gegevens |
| RAM-geheugen | 384 MB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | MS Windows Phone 7.5 Tango |
| Processor |
Qualcomm MSM7227A
CPU-klok: 1.00 GHz Aantal cores: 1 GPU: Adreno 200 enhanced |
| Normen |
GSM, UMTS
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| SAR | 0,403 W/kg |
| Dual SIM |
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,