Xiaomi Mi 10T Pro 5G
| Merk |
Xiaomi XiaomiSmartphones |
|---|---|
| Model | Mi 10T Pro 5G |
| Andere namen van deze telefoon | M2007J3SG, M2007J3SY, Apollo Pro, MZB07ZDIN, MZB07Z7IN |
| Introductiedatum |
IV. kwartaal 2020 (5 jaren 7 maanden geleden) |
| Vormgeving | Touchscreen |
| Afmetingen | 165.10 x 76.40 x 9.33 mm |
| Gewicht |
218.00 g
Buy case |
| Kleur |
Verkrijgbaar in 3 varianten:
|
| Scherm |
Kleurrijk / IPS TFT 16,7 miljoenen kleuren, 144 Hz 1080 x 2340 px (6.67") 386 ppi ∼86.6% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm | Corning Gorilla Glass 5 |
| Max. gesprekstijd |
|
| Max. standbytijd |
|
| Standaard batterij |
Li-Ion 5000 mAh
Buy powerbank |
| Snel opladen van de batterij |
|
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen |
Verkrijgbaar in 2 varianten:
|
| RAM-geheugen | 8 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 10 |
| Interface | MIUI 12 |
| Processor |
Qualcomm Snapdragon 865
CPU-klok: 2.84 GHz Aantal cores: 8 GPU: Adreno 650 |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE, 5G, TD-SCDMA
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| SAR | 0,864 W/kg |
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM, nanoSIM |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM |
|
| EAN |
Verkrijgbaar in 8 varianten:
|
| MPN |
Verkrijgbaar in 6 varianten:
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,