Xiaomi Mi Mix 3 5G
| Merk |
Xiaomi XiaomiSmartphones |
|---|---|
| Model | Mi Mix 3 5G |
| Introductiedatum |
I. kwartaal 2019 (7 jaren 3 maanden geleden) |
| Vormgeving | Touchscreen |
| Afmetingen | 157.89 x 74.69 x 9.40 mm |
| Gewicht |
218.00 g
Buy case |
| Kleur |
|
| Scherm |
Kleurrijk / Super AMOLED 16,7 miljoenen kleuren 1080 x 2340 px (6.39") 403 ppi ∼85.0% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm | Corning Gorilla Glass 5 |
| Max. gesprekstijd |
|
| Max. standbytijd |
|
| Standaard batterij |
Li-Ion 3800 mAh
Buy powerbank |
| Snel opladen van de batterij | Quick Charge 4.0+ |
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen | 64 GB, 128 GB |
| RAM-geheugen | 6 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 8.1 Oreo |
| Interface | MIUI 10 |
| Processor |
Qualcomm Snapdragon 855
CPU-klok: 2.84 GHz Aantal cores: 8 GPU: Adreno 640 |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE, TD-SCDMA
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM |
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,