HTC HD2
| Vormgeving | Touchscreen |
| Afmetingen | 120.50 x 67.00 x 11.00 mm |
| Gewicht | 157.00 g |
| Schermgrootte | 4.30" |
| Scherm | Kleurrijk / TFT 64k kleuren 480 x 800 px (4.30") 217 ppi |
| Bescherming scherm | Corning Gorilla Glass Buy screen protector |
| Extra scherm | |
| Secundaire bescherming scherm | |
| Max. gesprekstijd | 2G: 380 min. (6.3 h) 3G: 320 min. (5.3 h) |
| Max. standbytijd | 2G: 490 uur (20.4 dagen) 3G: 390 uur (16.3 dagen) |
| Maximale afspeeltijd | Audio: 12 h (0.5 dagen) Video: 8 h (0.3 dagen) |
| Standaard batterij | Li-Ion 1230 mAhBuy powerbank |
| Snel opladen van de batterij | |
| Draadloos opladen van de batterij | |
| Intern geheugen | 512 MB |
| End-user-geheugen | 273 MB |
| RAM-geheugen | 576 MB |
| Geheugen kaarten | microSD, microSDHC tot 32 GBBuy memory card |
| Besturingssysteem | MS Windows Mobile 6.5 Pro |
| Processor | Qualcomm QSD8250 |
| CPU-klok | 1000 MHz |
| GPU | Adreno 200 |
| Touchscreen | |
| Dual SIM | |
| Introductiedatum | IV. kwartaal 2009 |
| Andere namen van deze telefoon | Touch HD2; Leo; T8585; PB81100; T-Mobile Leo |
| GSM standaard | 850 900 1800 1900 |
| UMTS standaard (3G) | 900 2100 |
| LTE-standaard | |
| CDMA standaard | |
| TD-SCDMA-standaard | |
| UMA standaard |
