HTC One VX
| Vormgeving | Touchscreen |
| Afmetingen | 133.60 x 67.60 x 9.10 mm |
| Gewicht | 124.70 g |
| Schermgrootte | 4.50" |
| Scherm | Kleurrijk / Super LCD 16M kleuren 540 x 960 px (4.50") 245 ppi |
| Bescherming scherm | |
| Extra scherm | |
| Secundaire bescherming scherm | |
| Standaard batterij | Li-Ion 1810 mAhBuy powerbank |
| Snel opladen van de batterij | |
| Draadloos opladen van de batterij | |
| Intern geheugen | 8 GB |
| RAM-geheugen | 1 GB |
| Geheugen kaarten | microSD, microSDHC tot 32 GBBuy memory card |
| Besturingssysteem | Android 4.0 Ice Cream Sandwich |
| Processor | Qualcomm MSM8930 |
| CPU-klok | 1500 MHz |
| GPU | Adreno 305 |
| Touchscreen | |
| Dual SIM | |
| Introductiedatum | IV. kwartaal 2012 |
| Andere namen van deze telefoon | - |
| GSM standaard | 850 900 1800 1900 |
| UMTS standaard (3G) | 850 900 2100 |
| LTE-standaard | |
| CDMA standaard | |
| TD-SCDMA-standaard | |
| UMA standaard |
