LG Stylo 2 Plus
| Vormgeving | Touchscreen |
| Afmetingen | 154.94 x 79.50 x 7.37 mm |
| Gewicht | 143.73 g |
| Schermgrootte | 5.70" |
| Scherm | Kleurrijk / IPS TFT 16M kleuren 720 x 1280 px (5.70") 258 ppi |
| Bescherming scherm | Corning Gorilla Glass Buy screen protector |
| Extra scherm | |
| Secundaire bescherming scherm | |
| Max. gesprekstijd | 2G: 1207 min. (20.1 h) |
| Max. standbytijd | 2G: 460 uur (19.2 dagen) |
| Standaard batterij | Li-Ion 2900 mAhBuy powerbank |
| Snel opladen van de batterij | |
| Draadloos opladen van de batterij | |
| Intern geheugen | 16 GB |
| End-user-geheugen | 9 GB |
| RAM-geheugen | 2 GB |
| Geheugen kaarten | microSD, microSDHC, microSDXC tot 2000 GBBuy memory card |
| Besturingssysteem | Android 7.0 Nougat |
| Processor | Qualcomm Snapdragon 430 8937 |
| CPU-klok | 1400 MHz |
| GPU | Adreno 505 |
| Touchscreen | |
| SAR | 0,87 W/kg |
| Dual SIM | |
| Introductiedatum | II. kwartaal 2017 |
| Andere namen van deze telefoon | K550; MS550 |
| GSM standaard | 850 900 1800 1900 |
| UMTS standaard (3G) | 850 1700 1900 2100 |
| LTE-standaard | FDD LTE: 2100, 1900, 1800, 1700, 850, 700 |
| CDMA standaard | |
| TD-SCDMA-standaard | |
| UMA standaard |
