Lyf Wind 3
| Vormgeving | Touchscreen |
| Afmetingen | 152.60 x 76.60 x 9.40 mm |
| Gewicht | 159.20 g |
| Schermgrootte | 5.50" |
| Scherm | Kleurrijk / IPS TFT 16M kleuren 720 x 1280 px (5.50") 267 ppi |
| Bescherming scherm | Asahi Dragontrail Buy screen protector |
| Extra scherm | |
| Secundaire bescherming scherm | |
| Max. gesprekstijd | 4G: 780 min. (13.0 h) |
| Max. standbytijd | 2G: 370 uur (15.4 dagen) |
| Maximale afspeeltijd | Audio: 19 h (0.8 dagen) Video: 5 h (0.2 dagen) |
| Standaard batterij | Li-Po 2920 mAhBuy powerbank |
| Snel opladen van de batterij | |
| Draadloos opladen van de batterij | |
| Intern geheugen | 16 GB |
| RAM-geheugen | 2 GB |
| Geheugen kaarten | microSD, microSDHC tot 32 GBBuy memory card |
| Besturingssysteem | Android 5.1.1 Lollipop |
| Processor | Qualcomm Snapdragon 410 8916 |
| CPU-klok | 1200 MHz |
| GPU | Adreno 306 |
| Touchscreen | |
| SAR | 1,280 W/kg |
| Dual SIM | |
| SIM-kaarten standaard | DualSIM(microSIM, microSIM) |
| Hybride Dual SIM | |
| Andere namen van deze telefoon | - |
| GSM standaard | 900 1800 1900 |
| UMTS standaard (3G) | 900 2100 |
| LTE-standaard | FDD LTE: 1800, 850 TDD LTE: 2300 |
| CDMA standaard | |
| TD-SCDMA-standaard | |
| UMA standaard |
