Microsoft Surface Duo
| Vormgeving | Ander |
| Afmetingen | 145.20 x 93.30 x 9.90 mm |
| Gewicht | 250.00 g |
| Schermgrootte | 5.60" |
| Scherm | Kleurrijk / AMOLED 16M kleuren 60 Hz 1350 x 1800 px (5.60") 402 ppi |
| Bescherming scherm | Corning Gorilla Glass Buy screen protector |
| Extra scherm | Kleurrijk / AMOLED 16M kleuren 1350 x 1800 px (5.60") |
| Secundaire bescherming scherm | Corning Gorilla Glass |
| Max. gesprekstijd | 4G: 1620 min. (27.0 h) |
| Max. standbytijd | 4G: 240 uur (10.0 dagen) |
| Maximale afspeeltijd | Video: 15,5 h (0.6 dagen) |
| Standaard batterij | Li-Ion 3577 mAhBuy powerbank |
| Snel opladen van de batterij | |
| Draadloos opladen van de batterij | |
| Intern geheugen | 128 GB, 256 GB |
| RAM-geheugen | 6 GB |
| Geheugen kaarten | |
| Besturingssysteem | Android 10 |
| Processor | Qualcomm Snapdragon 855 |
| CPU-klok | 2840 MHz |
| GPU | Adreno 640 |
| Touchscreen | |
| Dual SIM | |
| SIM-kaarten standaard | DualSIM(eSIM, nanoSIM) |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM | |
| Introductiedatum | III. kwartaal 2020 |
| Andere namen van deze telefoon | - |
| GSM standaard | 850 900 1800 1900 |
| UMTS standaard (3G) | 850 900 1900 2100 |
| LTE-standaard | FDD LTE: 2600, 2300, 2100, 1900, 1800, 1700, 900, 850, 800, 700 TDD LTE: 5200, 2600, 2500, 2300, 1900 |
| 5G-standaard | |
| CDMA standaard | |
| TD-SCDMA-standaard | |
| UMA standaard |
