Sharp Aquos Pad SH-06F
| Vormgeving | Tablet-Phone |
| Afmetingen | 175.00 x 106.00 x 8.40 mm |
| Gewicht | 233.00 g |
| Schermgrootte | 7.00" |
| Scherm | Kleurrijk / IGZO TFT 16M kleuren 1200 x 1920 px (7.00") 323 ppi |
| Bescherming scherm | |
| Extra scherm | |
| Secundaire bescherming scherm | |
| Standaard batterij | Li-Ion 4200 mAhBuy powerbank |
| Snel opladen van de batterij | |
| Draadloos opladen van de batterij | |
| Intern geheugen | 32 GB |
| RAM-geheugen | 2 GB |
| Geheugen kaarten | microSD, microSDHC, microSDXC tot 128 GBBuy memory card |
| Besturingssysteem | Android 4.4.2 KitKat |
| Processor | Qualcomm Snapdragon 801 8974AB |
| CPU-klok | 2300 MHz |
| GPU | Adreno 330 @578 MHz |
| Touchscreen | |
| Dual SIM | |
| Introductiedatum | II. kwartaal 2014 |
| Andere namen van deze telefoon | docomo Aquos Pad SH-06F |
| GSM standaard | 850 900 1800 1900 |
| UMTS standaard (3G) | 900 2100 |
| LTE-standaard | |
| CDMA standaard | |
| TD-SCDMA-standaard | |
| UMA standaard |
