Sharp Aquos SH-02K
| Vormgeving | Klepje |
| Waterdichtheid en stof-weerstand | IP55, IP58 |
| Afmetingen | 113.00 x 51.00 x 16.70 mm |
| Gewicht | 131.00 g |
| Schermgrootte | 3.40" |
| Scherm | Kleurrijk / TFT 16M kleuren 540 x 960 px (3.40") 324 ppi |
| Bescherming scherm | |
| Extra scherm | Mono / EL 36 x 128 px (0.90") |
| Secundaire bescherming scherm | |
| Max. gesprekstijd | 3G: 400 min. (6.7 h) |
| Max. standbytijd | 3G: 610 uur (25.4 dagen) |
| Standaard batterij | Li-Ion 1800 mAhBuy powerbank |
| Snel opladen van de batterij | |
| Draadloos opladen van de batterij | |
| Intern geheugen | 4 GB |
| End-user-geheugen | 1.9 GB |
| RAM-geheugen | 1 GB |
| Geheugen kaarten | microSD, microSDHC, microSDXC tot 256 GBBuy memory card |
| Besturingssysteem | Android 4.4 KitKat |
| Processor | Qualcomm Snapdragon 200 8210 |
| CPU-klok | 1200 MHz |
| GPU | Adreno 302 |
| Touchscreen | |
| SAR | 0,758 W/kg |
| Dual SIM | |
| SIM-kaarten standaard | SingleSIM(nanoSIM) |
| Introductiedatum | I. kwartaal 2016 |
| Andere namen van deze telefoon | DoCoMo SH-02K |
| GSM standaard | 850 900 1800 1900 |
| UMTS standaard (3G) | 850 900 1900 2100 |
| LTE-standaard | |
| CDMA standaard | |
| TD-SCDMA-standaard | |
| UMA standaard |
